Hakkımızda


Profesyonel ses, görüntü ve aydınlatma sistemleri alanında faaliyet gösteren E.S.S Elektronik Ltd. Şti.(Elektro sound) , 22 yılı aşkın deneyimiyle müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mekansal ihtiyaca yönelik taleplere uygun, kusursuz projeler öneren firmamız, ürün kalitesinden asla taviz vermeden, uzman bir ekiple beklentilerinize ekonomik ve verimli çözümler sunmaktadır.

E.S.S. Elektronik Ltd. Şti.(Elektro sound) , kuruluşundan beri; otel, alışveriş merkezi, kültür ve kongre merkezi, stadyum ve spor kompleksi, hastane, konser salonu, köprü, eğitim ve öğretim kurumu, TV ve radyo stüdyosu, mağaza, residence, toplu konut, restaurant & cafe, club & bar gibi ses, görüntü ve aydinlatma sistemleri ihtiyacı farklılık arz eden, mekanlar için her biri ayrı bir tasarım ve mühendislik konusu olan çalısmalara imza attı.

Gerçekleştirdiği projelerde gösterdiği titizlik ve profesyonellik sayesinde sadece Antalya’nın değil, Türkiye’nin de önde gelen markalarından birisi olmayı başardı. Gelecekte de ayni azim ve tutkuyla sıra dışı projeler üretmeye ve uygulamaya devam edecektir.